Menderes Caddesi No:77 Buca/İZMİR

Mercedes Sprinter

Türkiye'nin en uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama firması.

Mercedes Sprinter Fiyat: 0,00 ₺ 0,00 ₺

Araç Açıklaması

Şato Rent a Car ve Turizm  ile  Türkiye'nin tüm  illerine, dilediğiniz güzergaha şoförlü olarak kiralık araç hizmetini siz değerli  müşterilerimize vermekteyiz. Firmamızın Ahlak anlayışı doğruluk ve dürüstlüktür.  Güvenilir ve doğru hizmetle varız ve hizmet vermekteyiz. Bu aracımız 16+1 Mercedes  Sprinterdır.


Özellikleri;


Çarpışma önleme asistanıyla Bir araç veya engel ile aradaki mesafenin yetersiz olması durumunda sesli ve görüntülü uyarılar verir ve acil durum fren mekanizmasını devreye sokmak suretiyle sürücüye yardımcı olur.


Hız sabitleyici fonksiyonu, aracın sabit bir hız ile seyrini, bu sayede sürüş konforunun artmasını ve yakıt tüketiminin optimizasyonunu sağlar.


Sağlam ve ergonomik şekilli koltuklar kişinin vücuduna göre esnek bir şekilde ayarlanırlar ve sıkı bir yan destek sağlarlar. 


Yolcu bölmesine doğru yöneltilen sıcak ve soğuk hava kanallarına sahip, yüksek performanslı ısıtma ve havalandırma sistemi siz değerli yolcularınız için en üst düzeyde konfor sağlamaktadır.


Aracımızla Gezi organizasyonu,Özel Transfer,Havalimanı  Transfer,Otel Transferi,Düğün ve Özel Günlerinizde, Fuar Transferinizde hizmetinizdeyiz.Siz değerli müşterilerimize  ekonomik ve lüks  hizmeti  birlikte  veriyoruz.Hava alanında kiralık minibüs ihtiyacını karşılıyoruz. İş amaçlı ya da gezi amaçlı seyahatlerinizin rahat konforlu geçmesi için araçlarımızın koltuk arası diz mesafesini geniş tutuyoruz.Sizler için hazırladığımız araçlarımızla sizlerin otobüs-minibüs gibi araç kiralama ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmekteyiz.