izmirde Araç Kiralama Hizmeti

İzmir de Araç Kiralama

 İzmir Araba Kiralama Turizm'in ve iş seyahatlerinin vazgeçilmez şehri İzmir, yaz-kış demeden yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi olmaktadır. Yurt içinde yapılacak olan bir şirket semineri için İzmir tercih edilecektir. Bu tercihlerin sebebi ise İzmir’in turistik açıdan çok gelişmiş olmasıdır. 4 mevsimde kalabalık olabilen şehirin en yoğun olduğu dönem ise yaz aylarıdır.

Dünyanın dört bir yanından gelen turistler ile İzmir oldukça kalabalık olmaktadır ve böyle olunca şehirde bir ulaşım problemi ortaya çıkmaktadır. Hal böyle olunca İzmir’de birçok araba kiralama firması ortaya çıkmıştır. Ulaşım problemleri yaşamamak için sizlerde firmamızın sunmuş olduğu izmir de lüx araçlar ile transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama, otobüs kirlama, minibüs kiralama, araba kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Araçlarımızın arasından bütçenize en uygununu ve en güvenilir olanı seçmeniz gerekmektedir. 

Büyük ve kalabalık bir şehire gittiğinizde kesinlikle bir araba şart olmaktadır. Elinizin altında bir araba olduğunda kalabalıklara karışmadan istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Eğer arabanız yoksa bir yere gidebilmek için ya taksi kullanacaksınız ya da kalabalık ulaşım araçları. Tatilinizde yada iş amaçlı geldiğinizde taksiye vereceğiniz ücret ile çok rahat bir şekilde araba kiralayabilirsiniz. Şato Turizm Taşımacılığı Oto Kiralama olarak sizlere sunduğumuz  kiralık araba, kiralık minibüs, kiralık otobüs  hizmetinden çok uygun fiyatlara araçlar kiralayabilirsiniz.

Bir şirket semineriniz varsa ve İzmir'e gelecekseniz geldiğiniz zaman gezmezseniz olmaz. Genellikle toplu bir şekilde gelinen seminerlerde gezebilmek için bir arabaya ihtiyacınız olmakta. Bu ihtiyacınızı İzmir de araba kiralama hizmetimizden yararlanarak giderebilirsiniz. Araba kiralayarak sıkıcı olan seminer günlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Bizim sizlere sunduğumuz Araba kiralama, Minibüs Kiralama, Otobüs Kiralama hizmetimizden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Firmamız bünyesinde  dilediğiniz model araçlar bulunmaktadır. Bu arabalardan size en uygununu seçerek kiralama işlemini yapabilirsiniz.

İzmir'in her ilçesine araba kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. İzmir’de nerede olursanız olun bir arabaya ihtiyaç duyacaksınızdır. İzmir'den Çeşme'ye, İzmir'den Kuşadası'na, Ayvalık'a Edremit'e Akçay'a Manisa'ya İzmir'den Uşak'a Denizli'ye ve tüm çevre il ile ilçelere rahat bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız İzmir de araba kiralama hizmetimizden mutlaka faydalanın deriz.

2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda sizlere her zaman güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. “müşteri memnuniyeti” anafikri ile çıktığımız bu yolda diğer firmalardan olan farkımızı sizlere sunmaya çalışmaktayız. Araçlarımızın hepsi son model ve full rent a car kaskoludur. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Sizinde  İzmir de Araba kiralama, Minibüs kiralama, Otobüs Kiralama hizmetine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçip randevunuzu almalısınız.

7/24 web sitemizden Online Rezervasyon  yapabilir veya 0 232 430 09 99 nolu telefonu arayabilirsiniz  

İzmirde kiralık Araba  İzmir Rent A Car Havalimanı kiralık araç teslimatı ve karşılama hizmeti ücretsiz yapılmaktadır.